İptal&İade&Değişim

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?
-www.yamangiyim.com.tr adresinden satın aldığınız ürünlerin iadesi için herhangi Sürat Kargo şubesinden iade gönderiminizi yapabilirsiniz. İade işlemini yapabilmek için ürünü teslim aldıktan sonra 14 iş günü içinde ürünü faturanın aslıyla beraber kargo şirketine teslim etmelisiniz, bu süre aşıldığında iade ve değişim asla gerçekleştirilmemektedir.

 

İade etme süresi kaç gündür?
-Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk 14(ondört) iş günü içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. Faturasız iade ve değişim yapılmamaktadır, bu sebeple faturasız kargo teslim alınmamalıdır.  0850 2020202 numaralı telefondan 1222870865 - Necdet Yaman müşteri kodunu belirterek adresinize Sürat Kargo kuryesini çağırabilir, iadenizi kolayca gönderebilirsiniz.

 

İade edeceğim ürünü hangi adrese göndereceğim?

-İade Adresi: "Necdet Yaman-Yaman Giyim, Akmescit mah. Köprübaşı cad. No:38A 03100 Afyonkarahisar"

 

İade ve Değişim işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
-www.yamangiyim.com.tr gerçekleştirdiğiniz iade ve değişim masrafları size aittir. 0850 2020202 numaralı telefondan 1222870865 - Necdet Yaman müşteri kodunu belirterek adresinize Sürat Kargo kuryesini çağırabilir, iadenizi kolayca gönderebilirsiniz. www.suratkargo.com üzerinden de adresinize kurye çağırabilirsiniz. 
 

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

-www.yamangiyim.com.tr, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz depomuza ulaştığında detaylı olarak incelenir, kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirilirsiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızca müdahale edilememektedir. İadenin kredi kartınıza yansıma süresi bankanızın çalışma hızına göre 7 - 15 iş günü sürebilir. Kapıda ödeme ile gerçekleştirilen alışverişlerde iadenin gerçekleşebilmesi için IBAN numarasının iletilmesi gerekmektedir.

 

İade koşulları nelerdir ?

-Ürün(ler)in kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollaması gerekmektedir, yeniden satılabilirliği bozulmuş ürünler iade kabul edilmez. 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 
Abiye ürünlerimizin iadesi ancak kargonun teslim alındığı gün iade edilirse, iade kabul edilmektedir.
Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 7 iş gününü almaktadır. İade durumunda, kargo ve kapıda ödeme hizmet bedeli iade edilmemektedir, ürün bedeli iade edilir.

 

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

-Değişim yalnızca aynı ürünün renk ve bedeninde, istenilen ürün stoklarda mevcutsa yapılır. Değiştirilmek istenen ürün stokta bulunmuyorsa, değişim gerçekleştirilmez ürün bedeli tarafınıza iade edilir. www.yamangiyim.com.tr adresinden satın aldığınız ürünlerde yalnızca beden ve renk değişimi yapılmaktadır. Değişim işlemi yapılabilmesi için fatura ibrazı zorunludur, 14 iş günü aşılmamış olmalıdır. 

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

-İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi hesabım kısmında "İade taleplerim" butonuna tıklayarak ya da [email protected].tr adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.