Kargo&Teslimat

 

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

yamangiyim.com.tr kargo işlemlerini Sürat Kargo ile sürdürmektedir. Siparişlerinize ait kargolar Sürat Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

yamangiyim.com.tr aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır. Yurt dışına ve KKTC’ye henüz sipariş gönderimi yapılmamaktadır.

Kargo ücretiniz ne kadar?

yamangiyim.com.tr üzerinden verilen 150.00 ve üzeri siparişlerde kargo bedeli yansıtılmamaktadır.

Kargom ne zaman ulaşır?

16:00 ya kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargoya verilerek tarafınıza gönderilmektedir. Size gönderilen kargo takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca teslimat süreleri ile ilgili olarak sürat kargonun gönderim süresi hesaplama linkinden Nereden? Kısmına Afyon ilini seçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Kargoya Verildi" statüsünde değil ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için [email protected].tr adresine de e-mail gönderebilirsiniz.

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Kargoya Verildi" statüsünde değil ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerini iletmek için [email protected].tr adresine de e-mail gönderebilirsiniz.

Siparişim kargoya verilmiş. Adres değişikliği yapmak istiyorum.

Güncel adres bilginizi Sürat Kargo'ya iletebilmemiz için [email protected].tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde Sürat Kargo teslimat yapmamaktadır.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Sürat Kargo belirtilen adrese ikinci bir uğrama yapmamaktadır. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz yamangiyim.com.tr'ye iade edilir.

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.